Blog


ATÖLYE ÇALIŞMASI (SAMSUN) DUYURUSU


 

Sayın Arabulucu, Ticari uyuşmazlıklarda dava şartı arabuluculuk sürecindeki başarının sürdürülebilirlik kazanması; uygulamada ortaya çıkabilecek sorunların önlenmesi, uygulama birliğinin sağlanması ve sürecin sağlıklı ilerleyebilmesi amacıyla, arabuluculara yönelik atölye çalışmaları yapılmasının yararlı olacağı düşünülmüştür. Bu itibarla, 25 Eylül 2019 tarihinde Samsun Adliyesi’nde  gerçekleştirilecek Ticari Uyuşmazlıklarda Dava Şartı Arabuluculuk Atölye Çalışması’na katılmak isteyen arabulucuların, aşağıda verilen linkteki başvuru formunu doldurarak, atolyelerbasvuru@gmail.com adresine en geç  23.09.2019 tarihi mesai bitimine kadar göndermesi gerekmektedir.

NOT: Atölye çalışmalarının verimliliği açısından, başvuru yapan ilk 80 arabulucu atölye çalışmalarına katılım sağlamaya hak kazanacaktır.


Eğitime katılım ücretsizdir.


25 Eylül 2019 tarihinde Samsun Adliyesi’nde gerçekleştirilecek olan “Ticari Uyuşmazlıklarda Dava Şartı Arabuluculuk Atölye Çalışması”na katılmak isteyen arabulucular aşağıdaki linkten Başvuru Formu’na ulaşabilirler.

Basvuru Formu